ULUSLARARASI GELATO OKULU

Profesyonel Gelato yapımcısı nasıl olunur?


 

MEC3 okulu bu harikulade uzmanlığa ilk kez adım atacaklar ile kalifiye gelato yapımcılarının her ikisine de uzman desteğini tam olarak sunmayı hedefleyen spesifik bir amaç ile kurulmuştur.

 

Bütün bunlar MEC3 tarafından kurulan Gelato Okulunda öğrenilebilir. Gelato Okulumuz bire bir öğretim yöntemini ilk tanıtandır: küçük sınıflar ve bireysel tam donanımlı iş istasyonları, öğrencilerin sektörün son derece nitelikli profesyonel öğretmenleri tarafından öğretilenleri uygulamaya koymalarını sağlar.

İtalyan gelato yapımını yaygınlaştırmak için otuz uzman gelato ve pasta şeflerinden oluşan bir ekip sürekli olarak dünyayı dolaşıyor.

YÖNTEM

Gelato Okulu, öğretmen tarafından öğretilenleri uygulamaya koymak için tam donanımlı iş istasyonu “BİRE BİR” eğitim yöntemini sektörde ilk tanıtan şirkettir.

Öğretim yöntemimiz, multimedya araçlarının kullanımı sayesinde son derece profesyonel içerikleri basit ve verimli bir şekilde aktarmak için tasarlanmıştır.

Öğretim ortamımız, öğretmenin yüksek düzeyde etkileşimi sayesinde içeriğin öğrenmesini en üst düzeye çıkarmaya olanak tanır.

MERKEZLERİMİZ

Okuldaki MEC3 Gelato Şefleri, dünyadaki uzmanlıklarını getiriyor.

MEC3 ayrıca yaratıcı yetenekleri için yurt dışında tanınır ve bu nedenle Master Gelato şefleri öğrencilere yenilikçi ürünler kullanarak en son tarifleri nasıl hazırlayacaklarını öğretir.

İngilizce kursları, öğrencilerin en iyi İtalyan usta gelato'larının üretimi için temelleri pratik yaparak hızlı bir şekilde öğrenmelerini sağlamak için çalışılmaktadır. Kursun sonunda öğrenci katılım sertifikası alır.

We organize Gelato and Pastry courses in the Dubai new branch

Contact

The MEC3 Gelato School has disembarked in China: Gelato and Pastry courses organized on a monthly basis

PHONE: +86 (021) 63507169

In Brazil MEC3 organizes courses and seminars on the production of the best Italian Gelato with the finest teachers from Italy

Contact

Miami

Discover all the complete Gelato and Pastry courses in Miami

E-MAIL