The Genuine Company

The Genuine Company hergün MEC3 de çalışan ve yaşan insanların ruhu, felsefesi ve bakış açısıdır. Şirketimizin içinde ve dışında bizi biz yapan şeydir. Her yaptığımız işi elimizden gelenin en iyisini ortaya koyarak yapan bir tavır benimsemiş olmamız her şeyin üzerindedir.

Temel olarak, davranışlarımız ve iletişim yöntemlerimiz yalındır: bunları kendimiz gibi insanlarla paylaşmak ve onları henüz keşfetmemiş olanlara açıklamak isteriz. Altı temel değere dayanmaktadır: Şeffaflık, Kalite, Çeşitlilik, Etik ve Güleryüz ve Güvenlik. Değerlerimizi bizlerle paylaşmak isterseniz çok mutlu oluruz.

ŞEFFAFLIK

Sırrımız hiçbir sırrımızın olmamasıdır. Henüz bilmeyenler ve herkese
hatırlatmak için, “Açık Kapılar” girişimimiz firmamızı şahsen ziyaret ederek
MEC3'ün ürünlerini tam olarak tanımak için bir davetiyedir.

KALİTE

Her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmak için araştırma ve geliştirmeye her yıl dışarıdan kolay kolay farkedilemeyen ciddi yatırımlar yapıyoruz, duyusal analiz laboratuvarımızda çok çalışıyoruz ve kalite kontrolünün önemine inanıyoruz.

ÇEŞİTLİLİK

Gelato yapımcılarının ihtiyaçlarının farkında olduğumuz ve onların ihtiyaçlarını her zaman öngörmek ve tatmin etmek için çalıştığımız için Gelatonun, pralin, gelato, çubuklar, tatlılar, kekler, organik ürünler, glutensiz ürünlerin hazırlanmasında kullanılan sonsuz mükemmel malzemeler ile ve kim bilir aklımıza daha ne icatlar gelecek.

SAYGI

Bu yalnızca bir sözcük değil, fakat her gün gerçekleştirmeye çalıştığımız bir davranış: kar ve kurumsal vizyonumuzun her ikisini bir arada halka ve çevremize itinayla çeşitli davranışlarımızla ortaya koyarız. Saygı duymak, pek çok projemizi belirlemekte olan, çok güçlü bir inancımız.

GÜLER YÜZLÜ

Her gün enerjiyle geleceğe bakarak, tutkumuzu ve coşkumuzu birlikte çalıştıklarımızla paylaşmak için mümkün olduğunca çok fırsat yaratıyoruz. Çünkü biz Gelatonun kendini iyi hissedenler tarafından üretildiğinde Gelato'nun daha lezzetli olduğuna inanıyoruz.

GÜVENLİK

Müşterinizin afiyeti sizin sorumluluğunuzdadır: Gelato'nuza koyduğunuz şeye yakından bakın.

Etik Kurallar

Misyonumuz Gelato zenaatinin tadını yaymak ve iş etiğinin, eşitliğin ve saygının birlikte var olduğu pozitif çalışma ortamında kaliteli ürünler üreterek bunu başarmaya çalışmak.

MEC3 prensiplerini siyah ve beyazla tanımlayan temel dokümanları, Değerler ve Etik Kuralları Tüzüğü ile bu sorumluluğu üstlenerek taahhüt etmekte ve yürütmektedir.